MARPAK Sp. z o.o. Producent Papieru Do Plotera


KONTAKT

adres Krześnica
74-404 Cychry
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą MARPAK Sp. z o.o., która produkuje papier do ploterów, folie do ploterów, papier w belach tzw. wielkoformatowy. Zajmujemy się konfekcjonowaniem papieru i bibuły. Oferujemy papier w rolach do kopiarek wielkoformatowych PPC oraz ploterów. 

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę wysokiej jakości papierów szlachetnych tj.: niepowlekane papiery o bardzo wysokiej białości, papiery powlekane do wydruków o wysokiej rozdzielczości, blue back oraz kalkę techniczną  renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Jesteśmy polskim producentem papier do plotera, folia do plotera, papier blueback, papier wielkoformatowy które są papier w rolkach (papier w roli) czy papier w belach. Kto jest naszym klientem - drukarnie, które robia wydruki wielkoformatowe czy drukowanie plakatów.

Zajmujemy się również usługowym cięciem, bobinowaniem, przewijaniem papieru i bibuły. Posiadamy park maszynowy, który pozwala nam ciąć papier na rolki o szerokości od 10mm do 1600mm. Gwarantujemy naszym klientom  solidność oraz szybkość realizacji zamówień.

papier do plotera szczecin, wydruki wielkoformatowe szczecin, drukowanie plakatów szczecin